Už čoskoro pre vás spustíme nový moderný web!

Máte záujem o naše služby?

V prípade záujmu o svadbu či event nás prosím kontaktujte.

recepcia@margit.sk

+421 32 655 10 28

 

Hotel Margit je malý rodinný hotel s centrálnou polohou v Trenčianskych Tepliciach, ponúka kvalitné ubytovanie s možnosťou raňajok.

Hotel poskytuje komfortné ubytovanie v 9 izbách a v jednom rodinnom apartmáne. Všetky izby sú štýlovo zariadené s pohodlnými posteľami a ponúkajú všetky dostupné služby, ktoré sa očakávajú od dobrého a moderného hotela, ako sú voľný prístupu na internet a satelitná televízia na izbách. Niektoré izby majú taktiež k dispozícií terasu alebo balkón s vyhľadom na panorámu námestia a okolitej prírody.

Hostia sa môžu tešiť i z wellness služieb v blízkom okolí hotela, ako sú termálne kúpele a ukludňujúce masaže.  Výhodou je celková poloha hotela na pešej zóne asi 5 min. chôdze od všetkých dostupných termálnych bazénov, ktoré Kúpele Trenčianske Teplice ponúkajú.

Hotelová reštaurácia, ktorá prešla redizajnom a salónik ponúkajú priestory na rôzne pracovné a spoločenské udalosti. Pre zvýšenie komfortu v našej kuchyni vám pripravíme jedlá podľa vašich požiadaviek a chutí.

                                                                                   Tešíme sa na Vašu návštevu.                                                                                                                        

 

        

 

Kontakt

HOTEL MARGIT***T. G. Masaryka 2 Trenčianske Teplice 914 51recepcia : +421 32 655 1028
recepcia@margit.sk